Sepet: 0 ürün 0

Kurumsal

Asırlık Tecrübe

Zekiler

ZEKİLER olarak yıllardır siz değerli dostlarımıza kaliteyi sunmayı bir görev bildik.1955 yılından bu yana sizlerle hep ileriye gittik. Yarım asırlık bir tecrübeye sahip firmamızın en önemli prensibi müşteri odaklı çalışmadır. siz değerli dostlarımız tarafından her zaman tercih sebebi olan firmamız bu güvenin daim olması için yatırımlarını sürdürmektedir.

MİSYON
Müşterilerini sürekli kaliteli ve inovatif ürünleriyle buluşturmak, kurumsal, ticari değerlere saygılı organizasyonunu dürüstlük ilkesiyle geleceğe taşımak.

VİZYON
Taşıdığı öncülük kimliğini, bilimsel ve teknolojik veriler, modernizasyon ve üst performans normlarında teknik tecrübesi ile birleştirerek önder çalışmaların odağında olmak. Yumurta sektöründeki varoluşunu gelecek kuşaklara verimli bir miras olarak bırakmak.

KALİTE ve GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
– Kalite ve gıda güvenliği evrimi çerçevesinde sektörün müşterek ihtiyaçlarını; en iyi ve en hızlı şekilde, mesleki disiplin,dürüstlük, dayanışma ve güvene dayalı ilkelerle yerine getirmek.

– Müşteri beklentilerini proaktif bir rol alarak üst düzeyde karşılamak, müşteri memnuniyetini sonu gelmez bir çabanın odak noktasında sürekli üst düzeyde tutmaya çalışmak.

– Bugünkü varlığını daha güçlü olarak yarınlara taşımayı hedefleyerek ve bu amaçla ulusal ve uluslararası standardizasyona uygun kalitede ürün sunarak sektörün bütün tarafları ile etkin ve yapıcı iletişimde bulunmak.

– Sürekli iyileşme ve sürekli gelişme için belirlediği hedeflere uyumluluk faaliyetlerinde bulunmak, mevcudiyetini rekabet üstünlüğü sağlayan kaynakların arttırılmasına yönelik kullanarak, sürekli geliştirmek.

– İç paydaşların iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı dahil esaslarına riayet etmek ve paydaşlık ruhunu taşımak.

Zekiler Gıda Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi